En İyi Burun Estetiği Yapan Doktor

Home » Burun Estetik Ameliyatı » En İyi Burun Estetiği Yapan Doktor
Burun Estetiği Doktor Seçimi

 En iyi burun estetiği

En iyi burun estetiği yapan doktor ve doktor tavsiyeleri ile ilgili bazı noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. Burun estetiği veya rinoplasti kozmetik cerrahi alanında en zor ameliyat olduğu bilinmektedir. Günümüzde yurt dışından binlerce kişi burun ve diğer estetik ameliyatları olmak için İstanbul başta olmak üzere ülkemize gelmektedir. Ameliyatların başarılı ve fiyat olarak diğer ülkelere göre uygun olması nedeniyle Türkiye ve özellikle İstanbul hastalar için cazip hale gelmiştir.  En iyi Burun estetiği sonucunu elde etmenin yolu çok iyi bir burun cerrahını bulmaktan geçer. İyi burun cerrahı, en iyi burun estetiği sonucunun esasıdır. Peki, doğru ve en iyi burun estetiği doktorlarını nasıl seçebilirsiniz? Ameliyatınızın iyi ve başarılı olmasının anahtarı budur.  Bu noktalara dikkat etmeniz sizi doğru doktoru bulmanıza yardımcı olacaktır.

Doktorunuzu araştırın ve burun konusunda uzmanlaşan cerrahı seçin

Burun estetiği ameliyatını hem Kulak Burun Boğaz- Baş ve boyun cerrahları hemde plastik cerrahlar yapar, KBB doktorları ayrıca sinüzit, burun eti- konka cerrahisi, burun kemik eğriliği (deviasyon), burun ve geniz eti , burun polipleri gibi burun ve sinüslerle ilgili (üst Solunum Yolları Cerrahisi) diğer ameliyat ve tedavileri de yapar. Her türlü estetik ameliyatı yapan plastik veya her türlü KBB ameliyatını yapan cerrahlardan çok burun estetiği ve burun fonksiyonunda uzmanlaşmış doktorlar sizin en iyi sonuca varmanızı sağlar. Bu konuyu araştırın ve burun cerrahı seçiminde doğru bir karar verin.
burun_estetigi-doktoru

Doktorunuzun burun ameliyatında tecrübesi

Doktorunuzun yıllık yaptığı ameliyat sayısı önemlidir. Tercihen yılda 100 den fazla olmalıdır. Ayrıca en az 5 yıldan beri, tercihen 10-15 yıldan beri burun estetiği ameliyatı yapıyor olması çok çok önemlidir. Gerçekleştirilen her başarılı burun ameliyatı cerrahın deneyimini arttırır ve çeşitli ameliyat tekniklerini gerektiği durumlarda uygulama noktasında gelişmesini sağlar.

Ameliyat görüşmesinde burnunuzun nasıl olacağının gösterilmesi

 Burun cerrahı ameliyattan önce fotoğraflarınızı analiz eder ve burun ameliyatı sonrası yaklaşık sonucu size gösterir. Ameliyat görüşmesinde yüz fotoğrafları çeşitli açılardan çekilir ve bilgisayar ortamında birlikte değerlendirilir. Fotoğraflarda ameliyat olacak olan kişiyle birlikte düzeltilmesi gereken şekil bozuklukları tespit edilip değerlendirilir. Burun ameliyatından önce  burun ve yüz analizi yapılmalıdır ve sizin için planlanan ameliyatı sizde görmelisiniz, fakat size gösterilen olabilecek sonuçların yaklaşık sonuç ve sanal ortamda olduğu unutulmamalıdır.

Daha önce burun estetiği olan kişiler

 Daha önce ameliyat olan kişiler doktor seçimi için iyi bir referans olabilir. Çevrenizde daha önce başarılı bir ameliyat geçiren kişiler doktor seçiminiz için size yol gösterebilir. Fakat ameliyat öncesinde kişinin nasıl bir burnu olduğu önemlidir. Ameliyattan önce çok deforme olmayan burunlarda ameliyat sonrası sonucun iyi olması doğaldır. Ayrıca tanıdığınız kişi ameliyatının iyi olması kesin sizinde ameliyatınızın iyi olacağı anlamına gelmemekle birlikte doktor seçiminde  faydası olabilir.
en-iyi-burun-estetigi

Tanıdığınız ve güvendiğiniz başka branşlardan doktorların tavsiyesi

Tanıdığınız doktorların tavsiye ettiği doktorları burun ameliyatı için tercih edebilirsiniz, fakat bu her zaman çok iyi sonuç vermeyebilir.

Ameliyat Öncesi-Sonrası Fotoğrafları

 Doktorunuzun yaptığı ameliyatların öncesi-sonrası fotoğraflarına bakmak ameliyat konusunda size bir fikir verebilir.

İkinci burun ameliyatı ( revizyon ameliyatı ) neden yapılır?

İlk burun ameliyatı gerek burun şekli gerekse nefes alma açısından başarılı değilse yani kişi ameliyattan memnun değilse revizyon yapılabilir. Revizyon ameliyatı genellikle ilk ameliyattan 1 sene sonra yapılır, sadece burun içine yönelik veya ufak rötüşler yapılacaksa 1 seneden önce yapılabilir.

Yorumlar - Sorular

 1. merve gölgeci on 27 Ocak 2014 at 02:11 Diyor ki :

  Mrblar kolay gelsin hocam benim size bir sorum olucaktı ben 6 ay kadar önce burun estetiği ameliyatı oldum fakat burnum yüzüme göre küçük oldu başarız bir sonuç oldu burun sırtında çökme oluştu ve ben bundan dolayı ameliyat oldugum doktorla tekrardan görüştüm mutsuz olgumu paylaştım ve tekrrdan ne yapılabilir onu görüştüm doktorum da bana ameliyata bile gerek kalmadan bu sorunun çözülebilceğini söyledi ve bana burnumdan alınan kıkırdakların saklandgını onu burnuma enjekte edebileceğini söyledi ve bende biraz düşündükten sonra kabul ettim kıkırdak enjeksiyonu nu uygulattım fakat benim aklımda bir soru oluştu kıkırdak enjekte edilebilirmi ki ameliyatsız böyle bişeyin yapılması bana pek akılcı gibi gelmedi doktorun yapmış olduğu şey geçici bir çözümmüydü kafam allak bulak oldu açıkcası ve ben çok korkuorum tekrardan burnumda çökme olucak dı yapılan işlemin gercekci olmadığı tekrardan eski haline dönmesinden korkmaktayım hocam bana yardımcı olursanız gerckten çok mutluluk duyucam doktorum la güven sorunu olustu kafam da ne yapabılırım bundan sonra hocam sızınle gelıp yüzyüze de görüşebilirim.

 2. Kemal Ekberoglu on 3 Şubat 2014 at 21:33 Diyor ki :

  fotoğraflarınızı bana gönderebilir misiniz ? Mail adresim iletişim kısmında bulunmaktadır.

 3. melek on 15 Şubat 2014 at 23:31 Diyor ki :

  meraba hocam burun amelyatı olalı 17 gün oldu ama bi sıkıntım var ve çok korkuyorum bu durumdan sağ gözmde bi değişklik var .böyle burun kökünün gözüme doru olan yeri böle aşa doğru sanki gerilmiş gibi şişlikten mi yoksa öyle kalıcak bilemedm çok korkuyorum acaba estetik burun ameliyatı olanlarda böyle bi durum oldumu ? şimdiden teşekkür ederim

 4. Kemal Ekberoglu on 16 Şubat 2014 at 23:09 Diyor ki :

  Merhaba Melek,
  bunu görmem ve muayene etmem gerekiyor. Görmeden yorum yapmak olmaz.

 5. Merhaba Kemal Bey Ben Simge 21. Yasindsyyim ve Burnum kemerli olduğu için estetik olmayi düşünüyorum ancak cesaret edemiyorum bana yardimci olursaniz çok sevinirim…

 6. rukiye cetin on 20 Şubat 2014 at 14:23 Diyor ki :

  Merhaba hocam revize burun ameliyati ucretinizi ogrenebilrmym bide hangi hastanede ameliyat yapiliyor

 7. Kemal Ekberoglu on 23 Şubat 2014 at 15:55 Diyor ki :

  Merhaba, hastane ve ücret bilgileri için lütfen beni arayınız, teşekkürler…

 8. Firdevs yildiz on 28 Şubat 2014 at 20:59 Diyor ki :

  Merhaba Hocam ben bir hafta evel burnumu estetik yaptirdim *** yapti, doktor beni sorgusuz sualsiz ameliyata götürdü. Hemen beni bayılttılar ameliyata basladilar. Ne istedigimi bile sormadilar, simdi alci cikti ama burnum eskisinden daha buyuk oldu, sizce ben ne yapabilirim bana yardimci olurmusunuz…

 9. Kemal Ekberoglu on 1 Mart 2014 at 17:21 Diyor ki :

  Merhaba, alçı çıktıktan sonra burnun şiş gözükmesi normal. Fakat normalde ameliyattan önce dokorunuzla yapılacak ameliyat hakkında görüşmeniz gerekiyordu.

 10. Deniz D on 2 Mart 2014 at 01:38 Diyor ki :

  Slm, fiyatlariniz nedir?

 11. Kemal Ekberoglu on 2 Mart 2014 at 12:27 Diyor ki :

  Merhaba Deniz,
  Fiyatlarımız kaliteli bir burun estetiği yapmamıza rağmen oldukça uygun fiyatlıdır. Lütfen detaylar için cep numaramdan bana ulaşınız.

 12. Elif on 25 Mayıs 2014 at 09:47 Diyor ki :

  meraba benim burnum çok uzun ızun olmasından başka sorunum yok ama uzun burun beni rahatsız ediyo ben ameliyat olmak istiyorum ama acımasından ve sonucunun beni rahatsız etmesinden korkuyorum bişey daha merak ediyorum hiç ameliyatlarınız olumsuz geçtimi yada ameliyattan sonra burnumun kusursuz olması yüzde kaç oranla mümkün olur?

 13. Kemal Ekberoglu on 25 Mayıs 2014 at 11:16 Diyor ki :

  Merhaba Elif,
  Bir takım cerrahi müdahalelerle burunu küçültebiliyoruz. Ben burun estetiği ameliyatlarımı oldukça konforlu gerçekleştiriyorum. Tampon çoğu zaman kullanmıyorum. Bu da hastamın ameliyattan sonra rahat bir süreç geçirmesini sağlıyor.

 14. Elif on 25 Mayıs 2014 at 11:16 Diyor ki :

  Biliyorum biraz fazla soru sordum ama bi şey daha sormak istiyorum uzun ve ince burnu kısaltmak için değilde genişletmek için ne yapılması gerekir estetikmi yoksa doğal yöntemlerlemi?

 15. Kemal Ekberoglu on 25 Mayıs 2014 at 11:18 Diyor ki :

  Merhaba Elif,

  Uzun burun için burun içerisinden cerrahi müdahaleler yapılarak burun yukarı çekilir. Burunu genişletmek için ise var olan burun yapısını önce inceleyip ona göre bir sonuca varmak gerekir. İstersen kliniğime gelebilir, ücretsiz olarak ön muayene olabilirsin.

 16. Filiz on 1 Haziran 2014 at 02:01 Diyor ki :

  Merhaba kemal bey ben 10 sene önce burnuna bir darbe aldim ve o darbeden sonra burnuma nezaman elimi sürsem kızarır ve sızı hissediyorum çok az nefes alabiliyorum hafif kemer var ben rahat nefes almak ve guzel kemer siz bir buruna sahip olmak istiyorum on muhane olmak istiyorum gorusme ucretlimi

 17. Kemal Ekberoglu on 1 Haziran 2014 at 22:11 Diyor ki :

  Merhaba Filiz,

  İletişim bilgilerimden ön muayene için bana ulaşabilirsin. Ön muayene ücretsizdir. Birlikte burun durumuna bakar ona göre bir plan belirleriz.

 18. Aysel on 5 Haziran 2014 at 12:58 Diyor ki :

  Merhaba burun estetik ameliyatları en az kaç yaşındayken yapılabilir?

 19. Kemal Ekberoglu on 6 Haziran 2014 at 00:59 Diyor ki :

  Merhaba Aysel,
  Burun estetiği yaşı bayan hastalarımız için 17 yaşı ve bu yaştan sonra yapılabilmektedir.

 20. DUYGU on 26 Haziran 2014 at 09:28 Diyor ki :

  Merhaba Kemal Bey,

  Burun estetiğini ssk karşılar mı ?bu konuda beni bilgilendirebilirmisiniz?
  Teşekkürler…

 21. dilek on 29 Haziran 2014 at 21:04 Diyor ki :

  Merhaba burnumun iki tarafinda da et var ve burun kemiginde icten eyrilik ben sadece etleri aldirip burun ucumu kaldirtmak istiyorum mumkunmu

 22. Kemal Ekberoglu on 30 Haziran 2014 at 14:54 Diyor ki :

  Merhaba dilek,
  Ön muayene için lütfen telefonumdan bana ulaşıp ücretsiz olarak olarak bir muayeneye gel bakalım. Burnundaki problemleri giderebiliriz.

 23. Ece on 7 Temmuz 2014 at 17:52 Diyor ki :

  Merhabalar. Ameliyat öncesi ve sonrası fotoğrafları görebilir miyim ?

 24. Kemal Ekberoglu on 8 Temmuz 2014 at 01:00 Diyor ki :

  Merhaba,
  Lütfen bana kemalekberoglu@hotmail.com adresimden ulaşınız. Size örnek resimleri mail yoluyla gönderebilirim.

 25. Elif on 22 Ağustos 2014 at 01:25 Diyor ki :

  2 defa ameliyat oldum burnumdan halen memnun degil fotolarimi yollamadan fiyatinizi ogrenebilirmiyim sevgiler elif.

 26. Kemal Ekberoglu on 28 Ağustos 2014 at 23:40 Diyor ki :

  Merhaba Elif,
  Burun yapını istdiğin biçime getirebiliriz. Fiyatlar sizin tercihlerinize göre değişmektedir. Lütfen telefonumdan ya da mail yoluyla bana ulaşın.

 27. Fatma on 20 Ekim 2014 at 13:12 Diyor ki :

  Merhaba ben burun ameliyeti düsünüyorum
  Doktor seciminde cok kArarsizim internette adinizi gördüm arastirdim acaba hasta fotoraflarinizi görebilmem mümkünmü fikir acisi dan tessekkürler..

 28. Kemal Ekberoglu on 20 Ekim 2014 at 19:18 Diyor ki :

  Merhaba Fatma hanım,
  Eer verdiğiniz mail adresini kullanıyorsanız size örnek resimler gönderdim.

 29. ŞEYMA on 2 Aralık 2014 at 17:23 Diyor ki :

  merhaba, mail adresime ortalama burun estetiği fiyatlarınız hakkında bilgi gönderebilir misiniz? Ve muayene ücretiniz nedir?

 30. Kemal Ekberoglu on 5 Aralık 2014 at 23:15 Diyor ki :

  Merhaba, mail gönderildi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burun Ucu Düşer mi ?
İçerik Yorumları
Burun Estetiği Zor mu ?
Yasal Uyarı

Web sayfamızdaki makaleler hastalarımıza bilgi vermek için kaleme alınmıştır.Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşıldığında hekim veya bir uzman sağlık görevlisine müracaat edilmesi öncelikli tavsiyedir.

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.

İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Rinoplasti-Wiki

Burun Estetiği Üzerine bilgi verici makaleler içerir.

Site içerisindeki içerikler hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.