Burun Ameliyatı Kime Yaptırılmalı ?

Home » Burun Ameliyatı » Burun Ameliyatı Kime Yaptırılmalı ?
Burun Estetiği Kime Yaptırılmalı bahçelievler

Burun Estetiği mi Düşünüyorsunuz? Ameliyatınızı Burun Uzmanına Yaptırın

Vücudunuzun görünen en önemli ve merkez bölgesi yüzünüzdür. İnsanlarla konuşurken ve diyaloğa girdiğinizde yüzlerine bakarak konuşursunuz . Yüzünüz estetik açıdan orantılı ve bakımlı ise kendinize güveniniz artar ve iletişim kurmanızı da olumlu etkiler. Burun estetiği veya  rinoplasti yıllardan beri yapılan bir ameliyattır. Ancak başarılı ve yüz güldürücü sonuçlarından dolayı özellikle son zamanlarda giderek daha çok rağbet görmektedir. Rinoplasti yapısal olarak veya kazalar sonucu şekli bozulmuş burun yapısını düzeltilmesini amaçlar, 17 yaşından sonra yapılabilir.
Burun Estetiğinde Doktor Seçimi Çok Önemlidir

Burun Estetiğinde Doktor Seçimi Çok Önemlidir

Ameliyat yapılarak burun şeklinde her türlü değişiklik yapılabilir, bu konu burun estetiği ile ilgili diğer yazılarımızda detaylı olarak anlatılmıştır. Burun ameliyatında doktor seçimi çok önemlidir. Burun ameliyatında sadece bir servet değerinde para verip ameliyat olmak önemli değildir. Önemli olan burun ameliyatının bu işin uzmanı ve uzman eller tarafından yapılmasıdır. Eğer burun konusunda uzmanlaşmış doktorlar tarafından yapılırsa  sonuçlar istendiği gibi olur.

Yorumlar - Sorular

 1. enver eryilmaz on 6 Mart 2014 at 11:03 Diyor ki :

  44 yaşındayım burnumda hafif şekil bozukluğu var iki bir cerraha ameliyat olmak istiyorum doğru ve uzman bir kadroyla doğru bir klinikte olsun istiyorum. tercihim konusunda uzman bir profesör yada doçenttir yardımlarınız için tşk.

 2. Kemal Ekberoglu on 6 Mart 2014 at 20:29 Diyor ki :

  Merhaba Enver Bey,
  İstekleriniz doğrultusunda kaliteli bir burun estetiği yapabiliriz. Lütfen detaylar için cep telefonu numaramdan bana ulaşınız.

 3. Aysun erdogan on 7 Ekim 2014 at 17:04 Diyor ki :

  Merhaba, 15 yasini doldurmus 16dan gun alan bir kizim var. burunun kemiginin alinmasini ve seklini duzelttirmek istiyoruz size bu yas uygunmudur

 4. Kemal Ekberoglu on 10 Ekim 2014 at 22:02 Diyor ki :

  Merhaba Aysun hanım,
  16 yaşında ameliyat yapılabilir.

 5. Aleyna on 13 Ekim 2014 at 17:41 Diyor ki :

  Merhaba,
  -6 yaşından gün alıyorum. Burnumda hafiften yamukluk var ve burun ucumu kaldırmak istiyorum acaba ortalama fiyat verirmisiniz? Ve de yaş uygun mudur?

 6. Kemal Ekberoglu on 14 Ekim 2014 at 12:28 Diyor ki :

  Merhaba Aleyna,
  16 yaşı ameliyat için uygundur. Burnundaki yamukluğu düzeltip burun ucunu hafif şekilde istediğin formata getirebiliriz. Lütfen detaylı fiyat ve ücretsiz randevu için bana cep numaramdan ulaş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burun Ucu Düşer mi ?
İçerik Yorumları
Burun Estetiği Zor mu ?
Yasal Uyarı

Web sayfamızdaki makaleler hastalarımıza bilgi vermek için kaleme alınmıştır.Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşıldığında hekim veya bir uzman sağlık görevlisine müracaat edilmesi öncelikli tavsiyedir.

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.

İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Rinoplasti-Wiki

Burun Estetiği Üzerine bilgi verici makaleler içerir.

Site içerisindeki içerikler hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.